170 000 €
3400 €/m²
Property 65091 photo 1
Property 65091 photo 2
Property 65091 photo 3
Property 65091 photo 4
Property 65091 photo 5
Property 65091 photo 6
Property 65091 photo 7
Property 65091 photo 8
Property 65091 photo 9
Property 65091 photo 10
Property 65091 photo 11
Property 65091 photo 12
Property 65091 photo 13
Property 65091 photo 14

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 1975
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: mazot
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 50 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

======================================================

🏡 Yenilenmiş 50 m² Daire | Kallithea – Tzitzifies | Enerji Sınıfı A | Yatırım İçin İdeal

Satılık, Kallithea – Tzitzifies bölgesinde, 1. katta yer alan, 50 m² büyüklüğünde, aydınlık ve tamamen yenilenmiş daire. Bina 1975 yapımı olup, daire 2025 yılında tamamen yenilenmiştir ve modern yaşam standartları ile Enerji Sınıfı A verimliliği sunmaktadır.

Daire şu bölümlerden oluşmaktadır:

  • 1 yatak odası
  • 1 banyo
  • Fonksiyonel mutfak
  • Balkonlu salon

Daire aydınlık, ferah ve güneş alan, şehir manzaralı, sessiz bir mahallede yer almaktadır.

🔹 Özellikler

  • ✔️ 2 adet klima
  • ✔️ Alüminyum doğramalar
  • ✔️ Laminat & seramik zeminler
  • ✔️ Çelik kapı
  • ✔️ Tenteler & sineklikler
  • ✔️ Asansör
  • ✔️ Balkon
  • ✔️ Evcil hayvanlara izinli
  • ✔️ Doğalgaz altyapısı hazır (bireysel ısıtma imkanı)

📍 Konum Avantajı

  • 🚶‍♂️ Sahil hattına çok yakın
  • 🌿 Stavros Niarchos Vakfı’na yakın
  • 🚇 Metro ve toplu taşımaya hızlı erişim
  • 🏙️ Atina merkezine doğrudan bağlantı
  • 🛒 Günlük ihtiyaç noktalarına yakın

💼 Yatırım Fırsatı

Bu daire yüksek talep sayesinde hızlı geri dönüşlü bir yatırım sunar:

  • Bölgedeki yüksek kira talebi
  • Deniz ve SNFCC’ye yakınlık
  • Öğrenciler, çalışanlar ve kısa dönem kiralama için uygun

🔑 Hem oturum hem de yatırım amaçlı, yüksek getiri ve değer artışı potansiyeline sahip ideal bir seçenektir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
170 000 € 1545 €/m²
  • Nesne kodu 65402
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 2461 €/m²
  • Nesne kodu 65166
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
165 000 € 2357 €/m²
  • Nesne kodu 61701
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
208 000 € 2773 €/m²
  • Nesne kodu 65595
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 2
Satılık
175 000 € 3365 €/m²
  • Nesne kodu 60289
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
152 000 € 3304 €/m²
  • Nesne kodu 60187
  • Metrekare 46 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 8333 €/m²
  • Nesne kodu 62961
  • Metrekare 30 m²
  • Denize uzaklık 4148 m
Satılık
155 000 € 1987 €/m²
  • Nesne kodu 63391
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
225 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 63425
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
250 000 € 7142 €/m²
  • Nesne kodu 65919
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği