Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 10000 m² Korfu’da
Yunanistan
İyon Adaları
Korfu
Korfu
85 000 €
60 000 €
6 €/m²
Nesne kodu
31503
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
10000 m²
Bölge
Korfu
Location
İyon Adaları (Yunanistan) | Korfu (Korfu (idari bölge))
Ayrıntılar
Denize mesafe:
4400 m
En yakın şehire uzaklık:
25 km
Havaalanına uzaklık:
20 km
Açıklama
Satılık Arsa 10000 metrekare Korfu’da. Daire ruhsatlı 320 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
90 000 €
85 €/m²
Arsa 1047 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
60214
Metrekare
1047 m²
Denize uzaklık
5000 m
Satılık
75 000 €
15 €/m²
Arsa 4930 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
35588
Metrekare
4930 m²
Denize uzaklık
1500 m
Satılık
80 000 €
40 €/m²
Arsa 2000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
47171
Metrekare
2000 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
120 000 €
99 €/m²
Arsa 1210 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
42007
Metrekare
1210 m²
Denize uzaklık
2500 m
Satılık
90 000 €
459 €/m²
Arsa 196 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
61050
Metrekare
196 m²
Denize uzaklık
4400 m
Satılık
120 000 €
128 €/m²
Arsa 932 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
60113
Metrekare
932 m²
Denize uzaklık
1800 m
Satılık
120 000 €
26 €/m²
Arsa 4556 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
34139
Metrekare
4556 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
75 000 €
34 €/m²
Arsa 2200 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
63707
Metrekare
2200 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
100 000 €
81 €/m²
Arsa 1222 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
50294
Metrekare
1222 m²
Denize uzaklık
8200 m
Satılık
75 000 €
121 €/m²
Arsa 616 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
42006
Metrekare
616 m²
Denize uzaklık
2500 m
Argiro Adelfopoulou
+30 26611 00500
info@grekodom.gr
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar