Satılık - Arsa 403 m² Selanik çevresinde

Yunanistan Selanik Selanik - Banliyöler Thermi
86 000 € 80 000 €
198 €/m²
Property 49632 photo 1
Property 49632 photo 2
Property 49632 photo 3
Property 49632 photo 4
Property 49632 photo 5
Property 49632 photo 6
Property 49632 photo 7
Property 49632 photo 8
Property 49632 photo 9
Property 49632 photo 10

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 12000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Açıklama

Satılık Arsa 403 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 160 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 58560
  • Metrekare 5881 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
85 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 56394
  • Metrekare 825 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
110 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 34976
  • Metrekare 705 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
100 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 7974
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
115 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 62126
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
80 000 € 266 €/m²
  • Nesne kodu 2435
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
80 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 51738
  • Metrekare 8730 m²
  • Denize uzaklık 28000 m
Satılık
98 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 65379
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
80 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 31417
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 4800 m

Bülten aboneliği