80 000 €
19 €/m²
Property 31417 photo 1
Property 31417 photo 2
Property 31417 photo 3
Property 31417 photo 4
Property 31417 photo 5
Property 31417 photo 6
Property 31417 photo 7
Property 31417 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4800 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık Arsa 4200 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 230 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 342 €/m²
  • Nesne kodu 57962
  • Metrekare 321 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
75 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 59939
  • Metrekare 5776 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
82 000 € 159 €/m²
  • Nesne kodu 62242
  • Metrekare 513 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
110 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 34976
  • Metrekare 705 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
65 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 33200
  • Metrekare 690 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
110 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 42926
  • Metrekare 3450 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
100 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 8515
  • Metrekare 5800 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
85 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 56394
  • Metrekare 825 m²
  • Denize uzaklık 1300 m

Bülten aboneliği