800 000 €
2787 €/m²
Property 49006 photo 1
Property 49006 photo 2
Property 49006 photo 3
Property 49006 photo 4
Property 49006 photo 5
Property 49006 photo 6
Property 49006 photo 7
Property 49006 photo 8
Property 49006 photo 9
Property 49006 photo 10
Property 49006 photo 11
Property 49006 photo 12
Property 49006 photo 13
Property 49006 photo 14
Property 49006 photo 15
Property 49006 photo 16
Property 49006 photo 17
Property 49006 photo 18
Property 49006 photo 19
Property 49006 photo 20
Property 49006 photo 21
Property 49006 photo 22
Property 49006 photo 23
Property 49006 photo 24
Property 49006 photo 25
Property 49006 photo 26
Property 49006 photo 27
Property 49006 photo 28
Property 49006 photo 29
Property 49006 photo 30

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2007
  • Oda sayısı: 6
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 3400 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Girit’te satılık 287 metrekare 3-katlı villa. Bodrum katı bir kiler mevcuttur. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir yemek odası, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, barbekü, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
900 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 23706
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 9
Satılık
745 000 € 1280 €/m²
  • Nesne kodu 35142
  • Metrekare 582 m²
  • Rooms 7
Satılık
700 000 € 2160 €/m²
  • Nesne kodu 45268
  • Metrekare 324 m²
  • Rooms 4
Satılık
790 000 € 510 000 € 2361 €/m²
  • Nesne kodu 54694
  • Metrekare 216 m²
  • Rooms 6
Satılık
700 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • Nesne kodu 54729
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 6
Satılık
736 000 € 5183 €/m²
  • Nesne kodu 62220
  • Metrekare 142 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
736 000 € 5183 €/m²
  • Nesne kodu 62221
  • Metrekare 142 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Seçkin Satılık
764 640 € 7015 €/m²
  • Nesne kodu 64777
  • Metrekare 109 m²
  • Rooms 3
Seçkin Satılık
695 610 € 6381 €/m²
  • Nesne kodu 64857
  • Metrekare 109 m²
  • Rooms 3
Satılık
747 000 € 4668 €/m²
  • Nesne kodu 65409
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği