764 640 €
7015 €/m²
Property 64777 photo 1
Property 64777 photo 2
Property 64777 photo 3
Property 64777 photo 4
Property 64777 photo 5
Property 64777 photo 6
Property 64777 photo 7
Property 64777 photo 8
Property 64777 photo 9

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 150 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 66 km

Açıklama

Girit’te satılık 109 metrekare 2-katlı villa. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, tente, yüzme havuzu, otopark, bahçe, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Belgeler

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 1354 €/m²
  • Nesne kodu 30518
  • Metrekare 480 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
745 000 € 1280 €/m²
  • Nesne kodu 35142
  • Metrekare 582 m²
  • Rooms 7
Satılık
1 000 000 € 5882 €/m²
  • Nesne kodu 37830
  • Metrekare 170 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
900 000 € 6923 €/m²
  • Nesne kodu 37962
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
960 000 € 2526 €/m²
  • Nesne kodu 38249
  • Metrekare 380 m²
  • Rooms 5
Satılık
960 000 € 928 000 € 4640 €/m²
  • Nesne kodu 40138
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 067 000 € 2667 €/m²
  • Nesne kodu 40518
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 6
Satılık
940 000 € 939 000 € 3912 €/m²
  • Nesne kodu 43802
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 5
Satılık
700 000 € 2160 €/m²
  • Nesne kodu 45268
  • Metrekare 324 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 100 000 € 5500 €/m²
  • Nesne kodu 47133
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği