80 000 €
160 €/m²
Property 35724 photo 1
Property 35724 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 35
  • Denize mesafe: 400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Satılık Arsa 500 metrekare Chalkidiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 175 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 39703
  • Metrekare 8750 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
85 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 64449
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
80 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 44756
  • Metrekare 2025 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
110 000 € 117 €/m²
  • Nesne kodu 49319
  • Metrekare 940 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
95 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 63509
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
67 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 63214
  • Metrekare 340 m²
  • Denize uzaklık 23000 m
Satılık
110 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 21692
  • Metrekare 4008 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
110 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 5434
  • Metrekare 1320 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
110 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 33361
  • Metrekare 2250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
65 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 65834
  • Metrekare 605 m²
  • Denize uzaklık 13000 m

Bülten aboneliği