Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 6115 m² Chalkidiki’de
Yunanistan
Makedonya
Halkidiki
Nea Propontida
Agios Pavlos
60 000 €
9 €/m²
Nesne kodu
61303
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
6115 m²
Bölge
Chalkidiki
Location
Agios Pavlos (Nea Propontida) | Halkidiki (Makedonya)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
3000 m
Havaalanına uzaklık:
28 km
Açıklama
Satılık Arsa 6115 metrekare Chalkidiki’de. Daire ruhsatlı 200 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
50 000 €
67 €/m²
Arsa 740 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
33210
Metrekare
740 m²
Denize uzaklık
11000 m
Satılık
68 000 €
8 €/m²
Arsa 8500 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
56632
Metrekare
8500 m²
Denize uzaklık
8000 m
Satılık
70 000 €
9 €/m²
Arsa 7440 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
61304
Metrekare
7440 m²
Denize uzaklık
2500 m
Satılık
85 000 €
85 €/m²
Arsa 1000 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
64449
Metrekare
1000 m²
Denize uzaklık
5000 m
Satılık
80 000 €
160 €/m²
Arsa 500 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
35724
Metrekare
500 m²
Denize uzaklık
400 m
Satılık
85 000 €
44 €/m²
Arsa 1900 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
34332
Metrekare
1900 m²
Denize uzaklık
3500 m
Satılık
55 000 €
25 €/m²
Arsa 2200 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
45230
Metrekare
2200 m²
Denize uzaklık
550 m
Satılık
70 000 €
50 €/m²
Arsa 1400 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
43823
Metrekare
1400 m²
Denize uzaklık
1500 m
Satılık
64 000 €
133 €/m²
Arsa 480 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
12346
Metrekare
480 m²
Denize uzaklık
5000 m
Satılık
55 000 €
157 €/m²
Arsa 350 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
54686
Metrekare
350 m²
Denize uzaklık
100 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar