80 000 €
40 €/m²
Property 43633 photo 1
Property 43633 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1,2 km
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

Satılık Arsa 2000 metrekare Chalkidiki’de.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 34627
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
85 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 34332
  • Metrekare 1900 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
65 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 6256
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
90 000 € 430 €/m²
  • Nesne kodu 35819
  • Metrekare 209 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
70 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 61304
  • Metrekare 7440 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
100 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 35495
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
110 000 € 117 €/m²
  • Nesne kodu 49319
  • Metrekare 940 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
100 000 € 287 €/m²
  • Nesne kodu 48300
  • Metrekare 348 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
65 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 65834
  • Metrekare 605 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
70 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 31092
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 450 m

Bülten aboneliği