Satılık - Arsa 4188 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
160 000 €
38 €/m²
Property 47301 photo 1
Property 47301 photo 2
Property 47301 photo 3
Property 47301 photo 4
Property 47301 photo 5
Property 47301 photo 6
Property 47301 photo 7
Property 47301 photo 8
Property 47301 photo 9
Property 47301 photo 10
Property 47301 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 22 km
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 4188 metrekare Korfu’da. Arsanın imarı bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
155 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 65405
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
130 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 65288
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
165 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 30607
  • Metrekare 4900 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
130 000 € 343 €/m²
  • Nesne kodu 30887
  • Metrekare 378 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
230 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 58095
  • Metrekare 2770 m²
  • Denize uzaklık 170 m
Satılık
200 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 49619
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
180 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 35066
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
145 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 51234
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 6 m
Satılık
200 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 49797
  • Metrekare 3646 m²
  • Denize uzaklık 10 m

Bülten aboneliği