80 000 €
40 €/m²
Property 43825 photo 1
Property 43825 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

Satılık Arsa 2000 metrekare Chalkidiki’de. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
90 000 € 461 €/m²
  • Nesne kodu 35818
  • Metrekare 195 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
110 000 € 117 €/m²
  • Nesne kodu 49319
  • Metrekare 940 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
100 000 € 186 €/m²
  • Nesne kodu 50159
  • Metrekare 537 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
100 000 € 287 €/m²
  • Nesne kodu 48300
  • Metrekare 348 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
95 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 63509
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
110 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 39703
  • Metrekare 8750 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
110 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 33361
  • Metrekare 2250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
100 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 49128
  • Metrekare 5800 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
65 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 8477
  • Metrekare 8400 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
90 000 € 193 €/m²
  • Nesne kodu 35494
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 14000 m

Bülten aboneliği