110 000 €
48 €/m²
Property 33361 photo 1
Property 33361 photo 2
Property 33361 photo 3
Property 33361 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 43 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 2250 metrekare Chalkidiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 100 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 186 €/m²
  • Nesne kodu 50159
  • Metrekare 537 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
120 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 11465
  • Metrekare 5250 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
130 000 € 279 €/m²
  • Nesne kodu 35496
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
130 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 58989
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
90 000 € 461 €/m²
  • Nesne kodu 35818
  • Metrekare 195 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
110 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 39703
  • Metrekare 8750 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
125 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 56633
  • Metrekare 8400 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
100 000 € 287 €/m²
  • Nesne kodu 48300
  • Metrekare 348 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
160 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 6683
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
160 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 54523
  • Metrekare 4811 m²
  • Denize uzaklık 450 m

Bülten aboneliği