150 000 €
50 €/m²
Property 43824 photo 1
Property 43824 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

Satılık Arsa 3000 metrekare Chalkidiki’de. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 260 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
175 000 € 87 €/m²
  • Nesne kodu 48321
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
165 000 € 183 €/m²
  • Nesne kodu 48331
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
140 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 49039
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
215 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 49314
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
215 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 49316
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
130 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 49322
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
130 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 49724
  • Metrekare 7600 m²
  • Denize uzaklık 6800 m
Satılık
160 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 54522
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
160 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 54523
  • Metrekare 4811 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
220 000 € 160 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 56310
  • Metrekare 3270 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği