130 000 €
54 €/m²
Property 49322 photo 1
Property 49322 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 150 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 55 km

Açıklama

Satılık Arsa 2400 metrekare Chalkidiki’de. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 61856
  • Metrekare 2650 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
190 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 42541
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
175 000 € 184 €/m²
  • Nesne kodu 29001
  • Metrekare 947 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
130 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 58989
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
150 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 43632
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
160 000 €
  • Nesne kodu 3364
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
160 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 36248
  • Metrekare 7650 m²
  • Denize uzaklık 7650 m
Satılık
160 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 48315
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
140 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 49039
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
110 000 € 235 €/m²
  • Nesne kodu 62212
  • Metrekare 468 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği