Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 4950 m² Chalkidiki’de
Yunanistan
Makedonya
Halkidiki
Nea Propontida
Sozopoli Belediyesi
800 000 €
161 €/m²
Nesne kodu
43723
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
4950 m²
Bölge
Chalkidiki
Location
Sozopoli Belediyesi (Nea Propontida) | Halkidiki (Makedonya)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
150 m
En yakın şehire uzaklık:
15 km
Havaalanına uzaklık:
31 km
Açıklama
Satılık Arsa 4950 metrekare Chalkidiki’de.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
900 000 €
225 €/m²
Arsa 4000 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
22207
Metrekare
4000 m²
Denize uzaklık
20 m
Satılık
800 000 €
121 €/m²
Arsa 6600 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
12555
Metrekare
6600 m²
Denize uzaklık
700 m
Satılık
800 000 €
749 000 €
22 €/m²
Arsa 32871 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
40703
Metrekare
32871 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
1 000 000 €
146 €/m²
Arsa 6822 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
7097
Metrekare
6822 m²
Denize uzaklık
300 m
Satılık
900 000 €
104 €/m²
Arsa 8628 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
50142
Metrekare
8628 m²
Denize uzaklık
650 m
Satılık
1 000 000 €
493 €/m²
Arsa 2025 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
57341
Metrekare
2025 m²
Denize uzaklık
200 m
Satılık
650 000 €
38 €/m²
Arsa 16856 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
31091
Metrekare
16856 m²
Denize uzaklık
1200 m
Satılık
1 000 000 €
105 €/m²
Arsa 9500 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
59594
Metrekare
9500 m²
Denize uzaklık
10 m
Satılık
800 000 €
161 €/m²
Arsa 4950 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
43723
Metrekare
4950 m²
Denize uzaklık
150 m
Satılık
1 000 000 €
125 €/m²
Arsa 8000 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
35665
Metrekare
8000 m²
Denize uzaklık
360 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar