650 000 €
38 €/m²
Property 31091 photo 1
Property 31091 photo 2
Property 31091 photo 3
Property 31091 photo 4
Property 31091 photo 5
Property 31091 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1200 m
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Açıklama

Satılık Arsa 16856 metrekare Chalkidiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 6500 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
900 000 € 104 €/m²
  • Nesne kodu 50142
  • Metrekare 8628 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
800 000 € 161 €/m²
  • Nesne kodu 43723
  • Metrekare 4950 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
600 000 € 369 €/m²
  • Nesne kodu 49122
  • Metrekare 1625 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
800 000 € 749 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 40703
  • Metrekare 32871 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
650 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 31091
  • Metrekare 16856 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
800 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 12555
  • Metrekare 6600 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
900 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 22207
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 20 m

Bülten aboneliği