800 000 € 749 000 €
22 €/m²
Property 40703 photo 1
Property 40703 photo 2
Property 40703 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Satılık Arsa 32871 metrekare Chalkidiki’de. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 6574 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 31091
  • Metrekare 16856 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
800 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 12555
  • Metrekare 6600 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
800 000 € 161 €/m²
  • Nesne kodu 43723
  • Metrekare 4950 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 000 000 € 493 €/m²
  • Nesne kodu 57341
  • Metrekare 2025 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 000 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 59594
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
900 000 € 104 €/m²
  • Nesne kodu 50142
  • Metrekare 8628 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
900 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 22207
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
1 000 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 35665
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 360 m
Satılık
800 000 € 749 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 40703
  • Metrekare 32871 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 000 000 € 146 €/m²
  • Nesne kodu 7097
  • Metrekare 6822 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği