900 000 €
225 €/m²
Property 22207 photo 1
Property 22207 photo 2
Property 22207 photo 3
Property 22207 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 20 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Chalkidiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 000 000 € 146 €/m²
  • Nesne kodu 7097
  • Metrekare 6822 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
1 200 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 21930
  • Metrekare 105000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
900 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 22207
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
800 000 € 749 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 40703
  • Metrekare 32871 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 000 000 € 493 €/m²
  • Nesne kodu 57341
  • Metrekare 2025 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 000 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 35665
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 360 m
Satılık
800 000 € 161 €/m²
  • Nesne kodu 43723
  • Metrekare 4950 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
900 000 € 104 €/m²
  • Nesne kodu 50142
  • Metrekare 8628 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
800 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 12555
  • Metrekare 6600 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
1 000 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 59594
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 10 m

Bülten aboneliği