Satılık - Arsa 930 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
230 000 €
247 €/m²
Property 9525 photo 1
Property 9525 photo 2
Property 9525 photo 3
Property 9525 photo 4
Property 9525 photo 5
Property 9525 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 35 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,1 km
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Açıklama

Satılık Arsa 930 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 300 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
305 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 24096
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
240 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 50971
  • Metrekare 4236 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
190 000 € 170 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 29142
  • Metrekare 2767 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
220 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 46069
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
190 000 € 150 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 38953
  • Metrekare 8104 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
200 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 26763
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
220 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 46195
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
260 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 57083
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
210 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 33703
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
220 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 25134
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği