400 000 €
980 €/m²
Property 3830 photo 1
Property 3830 photo 2
Property 3830 photo 3
Property 3830 photo 4
Property 3830 photo 5
Property 3830 photo 6
Property 3830 photo 7
Property 3830 photo 8
Property 3830 photo 9

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2006
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Access
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Thasoz’ta satılık 408 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, bahçe, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 980 €/m²
  • Nesne kodu 3830
  • Metrekare 408 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
500 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 3887
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
330 000 € 2357 €/m²
  • Nesne kodu 4333
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
365 000 € 3318 €/m²
  • Nesne kodu 59836
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği