330 000 €
2357 €/m²
Property 4333 photo 1
Property 4333 photo 2
Property 4333 photo 3
Property 4333 photo 4
Property 4333 photo 5
Property 4333 photo 6
Property 4333 photo 7
Property 4333 photo 8
Property 4333 photo 9
Property 4333 photo 10
Property 4333 photo 11
Property 4333 photo 12
Property 4333 photo 13
Property 4333 photo 14
Property 4333 photo 15
Property 4333 photo 16
Property 4333 photo 17
Property 4333 photo 18
Property 4333 photo 19
Property 4333 photo 20
Property 4333 photo 21
Property 4333 photo 22
Property 4333 photo 23
Property 4333 photo 24
Property 4333 photo 25
Property 4333 photo 26
Property 4333 photo 27
Property 4333 photo 28
Property 4333 photo 29
Property 4333 photo 30

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2016
  • Plaj: песчаный пляж
  • Oda sayısı: 4: 2 спаьные комнаты, гостиная с кухней и санузел с душевой, ванная комната и хозяйская спальня
  • Diğer olanaklar: мансардный этаж: хозяйская спальня
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 31 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Thasoz’ta satılık 140 metrekare 3 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı salon, bir tuvalet mevcuttur. zemin kat amerikan mutfak mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, ortak havuz, şömine, bahçe, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 980 €/m²
  • Nesne kodu 3830
  • Metrekare 408 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
330 000 € 2357 €/m²
  • Nesne kodu 4333
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
365 000 € 3318 €/m²
  • Nesne kodu 59836
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 5
Satılık
290 000 € 1450 €/m²
  • Nesne kodu 62849
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 5
Satılık
320 000 € 4266 €/m²
  • Nesne kodu 64972
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği