Satılık - Arsa Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
120 000 € 100 000 €
400 €/m²
Property 3742 photo 1
Property 3742 photo 2
Property 3742 photo 3
Property 3742 photo 4

Ayrıntılar

  • Diğer olanaklar: проведены вода и электричество
  • Denize mesafe: 300 m
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık Arsa 0 metrekare Pieria’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 320 €/m²
  • Nesne kodu 34010
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
150 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 34028
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
120 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 36387
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
160 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 38820
  • Metrekare 11165 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
170 000 € 404 €/m²
  • Nesne kodu 38834
  • Metrekare 420 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
130 000 € 896 €/m²
  • Nesne kodu 38835
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
160 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 40100
  • Metrekare 1586 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
120 000 € 480 €/m²
  • Nesne kodu 41225
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
160 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 41652
  • Metrekare 4750 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
170 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 43656
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği