Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Pieria
150 000 €
300 €/m²
Nesne kodu
4557
Denize mesafe:
6000 m
Havaalanına uzaklık:
46 km
Açıklama
Satılık Arsa 0 metrekare Pieria’da.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
150 000 €
Arsa
Pieria
Nesne kodu
4557
Metrekare
0 m²
Denize uzaklık
6000 m
Satılık
140 000 €
430 €/m²
Arsa
Pieria
Nesne kodu
5158
Metrekare
325 m²
Denize uzaklık
6000 m
Satılık
200 000 €
380 €/m²
Arsa
Pieria
Nesne kodu
6007
Metrekare
525 m²
Denize uzaklık
9000 m
Satılık
160 000 €
304 €/m²
Arsa
Pieria
Nesne kodu
6030
Metrekare
525 m²
Denize uzaklık
8500 m
Satılık
200 000 €
180 000 €
88 €/m²
Arsa
Pieria
Nesne kodu
6040
Metrekare
2040 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
220 000 €
293 €/m²
Arsa
Pieria
Nesne kodu
6452
Metrekare
750 m²
Denize uzaklık
8000 m
Satılık
180 000 €
200 €/m²
Arsa
Pieria
Nesne kodu
6455
Metrekare
900 m²
Denize uzaklık
2000 m
Satılık
135 000 €
120 000 €
480 €/m²
Arsa
Pieria
Nesne kodu
6776
Metrekare
250 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
180 000 €
36 €/m²
Arsa
Pieria
Nesne kodu
6830
Metrekare
5000 m²
Denize uzaklık
600 m
Satılık
145 000 €
210 €/m²
Arsa
Pieria
Nesne kodu
7537
Metrekare
688 m²
Denize uzaklık
7500 m
Giannis Efthimiadis
+30 698 5169067
gefthimiadis@grekodom.gr
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar