Satılık - Arsa 500 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
100 000 €
200 €/m²
Property 6459 photo 1
Property 6459 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 43 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 500 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
140 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 21941
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
140 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 21949
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
130 000 € 80 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 26282
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
120 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 32072
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
130 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 32663
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
130 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 33059
  • Metrekare 12179 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
120 000 € 404 €/m²
  • Nesne kodu 33141
  • Metrekare 297 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
120 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 36387
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
130 000 € 896 €/m²
  • Nesne kodu 38835
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
120 000 € 480 €/m²
  • Nesne kodu 41225
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği