Satılık - Arsa 780 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
160 000 €
205 €/m²
Property 3290 photo 1
Property 3290 photo 2
Property 3290 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Satılık Arsa 780 metrekare Pieria’da.

Deniz seviyesinden 400 metre yükseklikte yer alan pitoresk bir köyün eteklerinde, Thermaikos'un ve Güney Pieria kıyılarının nefes kesen manzarasına sahip satılık arsa. Köyün her yerinde güzel şirin kafeteryalar ve ulusal tavernalar var. Arsa alanı 780 metrekare olup, olası inşaat alanı 440 metrekaredir. Su ve elektrik sağlanmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 56526
  • Metrekare 4460 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
200 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 56527
  • Metrekare 5869 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
160 000 € 90 000 € 172 €/m²
  • Nesne kodu 56760
  • Metrekare 523 m²
  • Denize uzaklık 8900 m
Satılık
230 000 € 444 €/m²
  • Nesne kodu 57174
  • Metrekare 518 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
130 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 57190
  • Metrekare 6375 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
153 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 58308
  • Metrekare 844 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
150 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 58328
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
150 000 € 120 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 58475
  • Metrekare 14825 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
160 000 € 117 €/m²
  • Nesne kodu 59078
  • Metrekare 1358 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
200 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 59215
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 6500 m

Bülten aboneliği