110 000 €
15 €/m²
Property 32075 photo 1
Property 32075 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Açıklama

Satılık Arsa 7000 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 300 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 56526
  • Metrekare 4460 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
110 000 € 365 €/m²
  • Nesne kodu 56528
  • Metrekare 301 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
160 000 € 90 000 € 172 €/m²
  • Nesne kodu 56760
  • Metrekare 523 m²
  • Denize uzaklık 8900 m
Satılık
130 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 57190
  • Metrekare 6375 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
90 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 57336
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
92 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 57570
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
105 000 € 262 €/m²
  • Nesne kodu 57800
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
110 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 57828
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
153 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 58308
  • Metrekare 844 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
150 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 58328
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği