Satılık - Arsa 2250 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
45 000 €
20 €/m²
Property 33241 photo 1
Property 33241 photo 2
Property 33241 photo 3
Property 33241 photo 4
Property 33241 photo 5
Property 33241 photo 6
Property 33241 photo 7
Property 33241 photo 8
Property 33241 photo 9
Property 33241 photo 10
Property 33241 photo 11
Property 33241 photo 12
Property 33241 photo 13
Property 33241 photo 14
Property 33241 photo 15
Property 33241 photo 16
Property 33241 photo 17
Property 33241 photo 18
Property 33241 photo 19

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 32 km
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Satılık Arsa 2250 metrekare Korfu’da. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
45 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 50939
  • Metrekare 643 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
60 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 33901
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
52 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 44585
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
60 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 62633
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
50 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 26169
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
50 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 46782
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
65 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 44903
  • Metrekare 2650 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
50 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 43604
  • Metrekare 7760 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
55 000 € 183 €/m²
  • Nesne kodu 3714
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
50 000 € 142 €/m²
  • Nesne kodu 33895
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği