Satılık - Arsa 350 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
50 000 €
142 €/m²
Property 33895 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Açıklama

Satılık Arsa 350 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 100 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 21543
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
45 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 31721
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
45 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 37861
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
64 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 44519
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
60 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 62633
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
70 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 15959
  • Metrekare 628 m²
  • Denize uzaklık 4700 m
Satılık
48 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 30802
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
65 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 25058
  • Metrekare 939 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
65 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 44903
  • Metrekare 2650 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
50 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 26947
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği