Satılık - Arsa 2650 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
65 000 €
24 €/m²
Property 44903 photo 1
Property 44903 photo 2
Property 44903 photo 3
Property 44903 photo 4
Property 44903 photo 5
Property 44903 photo 6
Property 44903 photo 7
Property 44903 photo 8
Property 44903 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 15 km
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık Arsa 2650 metrekare Korfu’da. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 36516
  • Metrekare 4370 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
80 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 49049
  • Metrekare 4027 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
70 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 16502
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
65 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 42640
  • Metrekare 790 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
90 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 50678
  • Metrekare 4056 m²
  • Denize uzaklık 10500 m
Satılık
60 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 33901
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
78 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 50342
  • Metrekare 4400 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
72 500 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 50065
  • Metrekare 1280 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
80 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 61051
  • Metrekare 1376 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Satılık
70 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 60604
  • Metrekare 4030 m²
  • Denize uzaklık 2400 m

Bülten aboneliği