Satılık - Arsa 800 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
50 000 €
62 €/m²
Property 26169 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 5
  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 800 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
55 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 31720
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
60 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 51328
  • Metrekare 880 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
50 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 43604
  • Metrekare 7760 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
52 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 44586
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
47 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 13981
  • Metrekare 426 m²
  • Denize uzaklık 3100 m
Satılık
70 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 16502
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
70 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 51487
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
45 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 48350
  • Metrekare 540 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
50 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 20091
  • Metrekare 862 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
55 000 € 183 €/m²
  • Nesne kodu 3714
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği