Satılık - Arsa 500 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
60 000 €
120 €/m²
Property 33901 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Açıklama

Satılık Arsa 500 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
65 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 42640
  • Metrekare 790 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
60 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 8995
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
55 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 60316
  • Metrekare 1374 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
60 000 € 45 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 25478
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
70 000 € 60 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 30421
  • Metrekare 6200 m²
  • Denize uzaklık 4300 m
Satılık
50 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 26169
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
70 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 5343
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
50 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 37279
  • Metrekare 2233 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
70 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 16502
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
72 500 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 50065
  • Metrekare 1280 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği