3 600 000 €
5806 €/m²
Property 31871 photo 1
Property 31871 photo 2
Property 31871 photo 3
Property 31871 photo 4
Property 31871 photo 5
Property 31871 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1975
  • Isıtma: mazot
  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 620 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 000 000 € 9375 €/m²
  • Nesne kodu 32637
  • Metrekare 320 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
2 920 000 € 4576 €/m²
  • Nesne kodu 60112
  • Metrekare 638 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
3 500 000 € 4748 €/m²
  • Nesne kodu 41172
  • Metrekare 737 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
4 410 000 € 3400 €/m²
  • Nesne kodu 30201
  • Metrekare 1297 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
4 000 000 € 2309 €/m²
  • Nesne kodu 14476
  • Metrekare 1732 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 36729
  • Metrekare 3300 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
4 000 000 € 1694 €/m²
  • Nesne kodu 58320
  • Metrekare 2361 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
4 000 000 € 4981 €/m²
  • Nesne kodu 19695
  • Metrekare 803 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği