İstek üzeri
Property 3032 photo 1
Property 3032 photo 2
Property 3032 photo 3
Property 3032 photo 4
Property 3032 photo 5
Property 3032 photo 6
Property 3032 photo 7
Property 3032 photo 8
Property 3032 photo 9
Property 3032 photo 10

Ayrıntılar

  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Satılık Arsa 0 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
195 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 61294
  • Metrekare 3321 m²
  • Denize uzaklık 823 m
Satılık
430 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 63499
  • Metrekare 5064 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 63174
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
299 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 60787
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
330 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 62957
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
120 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 60620
  • Metrekare 4683 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
230 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 57883
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
105 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 61454
  • Metrekare 2470 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
160 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 63229
  • Metrekare 940 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
90 000 € 459 €/m²
  • Nesne kodu 61050
  • Metrekare 196 m²
  • Denize uzaklık 4400 m

Bülten aboneliği