120 000 €
25 €/m²
Property 60620 photo 1
Property 60620 photo 2
Property 60620 photo 3
Property 60620 photo 4
Property 60620 photo 5
Property 60620 photo 6
Property 60620 photo 7
Property 60620 photo 8
Property 60620 photo 9
Property 60620 photo 10
Property 60620 photo 11
Property 60620 photo 12

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6500 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 4683 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 45302
  • Metrekare 1629 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
110 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 43284
  • Metrekare 3700 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
100 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 39046
  • Metrekare 4130 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
160 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 66060
  • Metrekare 2130 m²
  • Denize uzaklık 5600 m
Satılık
165 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 37166
  • Metrekare 4862 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
140 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 46197
  • Metrekare 4150 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
120 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 65426
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
130 000 € 343 €/m²
  • Nesne kodu 30887
  • Metrekare 378 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
125 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 42913
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
125 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 62298
  • Metrekare 940 m²
  • Denize uzaklık 750 m

Bülten aboneliği