Satılık - Arsa Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
90 000 €
217 €/m²
Property 2976 photo 1
Property 2976 photo 2
Property 2976 photo 3
Property 2976 photo 4
Property 2976 photo 5

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный
  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 41 km

Açıklama

Satılık Arsa 0 metrekare Pieria’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 45563
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 53304
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 52907
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
75 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 47236
  • Metrekare 592 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
92 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 57570
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
84 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 63180
  • Metrekare 668 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
80 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 60042
  • Metrekare 1260 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
110 000 € 80 000 € 261 €/m²
  • Nesne kodu 8783
  • Metrekare 306 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
75 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 30614
  • Metrekare 870 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
120 000 € 266 €/m²
  • Nesne kodu 16405
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 30 m

Bülten aboneliği