Satılık - Müstakil ev 320 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
240 000 €
750 €/m²
Property 29134 photo 1
Property 29134 photo 2
Property 29134 photo 3
Property 29134 photo 4
Property 29134 photo 5

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1996
  • Oda sayısı: 10
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Korfu’da satılık 320 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat 2 amerikan mutfak, bir kiler mevcuttur. 1. kat 8 yatak odası, 2 banyo, 2 duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 1578 €/m²
  • Nesne kodu 49465
  • Metrekare 190 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
250 000 € 2777 €/m²
  • Nesne kodu 19790
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 280 m
Satılık
255 000 € 1593 €/m²
  • Nesne kodu 62254
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
260 000 € 230 000 € 657 €/m²
  • Nesne kodu 39619
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
250 000 € 833 €/m²
  • Nesne kodu 30907
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği