Satılık - Müstakil ev 190 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu Pareli
300 000 €
1579 €/m²
Property 49465 photo 1
Property 49465 photo 2
Property 49465 photo 3
Property 49465 photo 4
Property 49465 photo 5
Property 49465 photo 6
Property 49465 photo 7
Property 49465 photo 8
Property 49465 photo 9
Property 49465 photo 10
Property 49465 photo 11

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2008
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Hizmetler

  • Parking
  • Access

Açıklama

Korfu’da satılık 190 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca otopark, bahçe, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
260 000 € 230 000 € 657 €/m²
  • Nesne kodu 39619
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
250 000 € 833 €/m²
  • Nesne kodu 30907
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
300 000 € 1578 €/m²
  • Nesne kodu 49465
  • Metrekare 190 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
395 000 € 2633 €/m²
  • Nesne kodu 32046
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
260 000 € 230 000 € 858 €/m²
  • Nesne kodu 62026
  • Metrekare 268 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
400 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 22885
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği