Satılık - Müstakil ev 300 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
250 000 €
833 €/m²
Property 30907 photo 1
Property 30907 photo 2
Property 30907 photo 3
Property 30907 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 34 km
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Korfu’da satılık 300 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev bir kiler mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 2777 €/m²
  • Nesne kodu 19790
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 280 m
Satılık
240 000 € 160 000 € 1066 €/m²
  • Nesne kodu 56475
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
300 000 € 2272 €/m²
  • Nesne kodu 47131
  • Metrekare 132 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
330 000 € 3300 €/m²
  • Nesne kodu 11136
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
260 000 € 230 000 € 657 €/m²
  • Nesne kodu 39619
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
300 000 € 1578 €/m²
  • Nesne kodu 49465
  • Metrekare 190 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 3847
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği