Satılık - Müstakil ev 222 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
230 000 €
1036 €/m²
Property 54333 photo 1
Property 54333 photo 2
Property 54333 photo 3
Property 54333 photo 4
Property 54333 photo 5
Property 54333 photo 6
Property 54333 photo 7
Property 54333 photo 8
Property 54333 photo 9
Property 54333 photo 10
Property 54333 photo 11
Property 54333 photo 12
Property 54333 photo 13
Property 54333 photo 14
Property 54333 photo 15
Property 54333 photo 16
Property 54333 photo 17
Property 54333 photo 18
Property 54333 photo 19
Property 54333 photo 20
Property 54333 photo 21
Property 54333 photo 22
Property 54333 photo 23
Property 54333 photo 24
Property 54333 photo 25
Property 54333 photo 26
Property 54333 photo 27
Property 54333 photo 28
Property 54333 photo 29
Property 54333 photo 30
Property 54333 photo 31
Property 54333 photo 32

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 12000 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Korfu’da satılık 222 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat salon, bir mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 2777 €/m²
  • Nesne kodu 19790
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 280 m
Satılık
270 000 € 1227 €/m²
  • Nesne kodu 43996
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
285 000 € 1295 €/m²
  • Nesne kodu 32639
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 3847
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 6
Satılık
250 000 € 833 €/m²
  • Nesne kodu 30907
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
300 000 € 2272 €/m²
  • Nesne kodu 47131
  • Metrekare 132 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
255 000 € 1593 €/m²
  • Nesne kodu 62254
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 3500 m

Bülten aboneliği