Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 6800 m² Selanik çevresinde
Yunanistan
Selanik
Selanik - Banliyöler
Thermaikos Belediyesi
Agia Triada
200 000 €
29 €/m²
Nesne kodu
56397
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
6800 m²
Bölge
Selanik çevresi
Location
Agia Triada (Thermaikos Belediyesi) | Selanik - Banliyöler (Selanik)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
2000 m
En yakın şehire uzaklık:
2 km
Havaalanına uzaklık:
14 km
Açıklama
Satılık Arsa 6800 metrekare Selanik çevresinde. Kent planına entegre edilme süreci devam ediyor.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
290 000 €
Arsa Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
2451
Metrekare
0 m²
Denize uzaklık
150 m
Satılık
275 000 €
23 €/m²
Arsa 11570 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
63303
Metrekare
11570 m²
Denize uzaklık
3500 m
Satılık
200 000 €
83 €/m²
Arsa 2400 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
23751
Metrekare
2400 m²
Denize uzaklık
9800 m
Satılık
220 000 €
314 €/m²
Arsa 700 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
8668
Metrekare
700 m²
Denize uzaklık
12200 m
Satılık
240 000 €
400 €/m²
Arsa 600 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
8666
Metrekare
600 m²
Denize uzaklık
13200 m
Satılık
250 000 €
210 000 €
70 €/m²
Arsa 3000 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
43130
Metrekare
3000 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
210 000 €
35 €/m²
Arsa 6000 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
58075
Metrekare
6000 m²
Denize uzaklık
15000 m
Satılık
175 000 €
100 €/m²
Arsa 1750 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
39855
Metrekare
1750 m²
Denize uzaklık
5500 m
Satılık
220 000 €
37 €/m²
Arsa 5850 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
60722
Metrekare
5850 m²
Denize uzaklık
7000 m
Satılık
270 000 €
163 €/m²
Arsa 1650 m² Selanik çevresi
Selanik çevresi
Nesne kodu
37724
Metrekare
1650 m²
Denize uzaklık
10000 m
Dimitris Kataiftsis
+30 2310 591 431
dkataiftsis@grekodom.gr
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar