Satılık - Arsa 11000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
200 000 €
18 €/m²
Property 26763 photo 1
Property 26763 photo 2
Property 26763 photo 3
Property 26763 photo 4
Property 26763 photo 5
Property 26763 photo 6
Property 26763 photo 7
Property 26763 photo 8
Property 26763 photo 9
Property 26763 photo 10
Property 26763 photo 11
Property 26763 photo 12
Property 26763 photo 13
Property 26763 photo 14
Property 26763 photo 15

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 16 km
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Satılık Arsa 11000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
198 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 34374
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
280 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 29139
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
240 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 24118
  • Metrekare 6711 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
180 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 35066
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
168 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 50823
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
175 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 26760
  • Metrekare 2306 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
200 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 65710
  • Metrekare 3533 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
195 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 32463
  • Metrekare 4800 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
210 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 35065
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
240 000 € 180 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 31267
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m

Bülten aboneliği