Satılık - Arsa 6100 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
70 000 € 50 000 €
8 €/m²
Property 11940 photo 1
Property 11940 photo 2
Property 11940 photo 3
Property 11940 photo 4
Property 11940 photo 5
Property 11940 photo 6
Property 11940 photo 7
Property 11940 photo 8
Property 11940 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 99 km

Açıklama

Satılık Arsa 6100 metrekare Pieria’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 63376
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
75 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 64743
  • Metrekare 12006 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
65 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 53300
  • Metrekare 1187 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
75 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 42071
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
60 000 € 226 €/m²
  • Nesne kodu 57936
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
66 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 51924
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
100 000 € 80 000 € 193 €/m²
  • Nesne kodu 51443
  • Metrekare 413 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
80 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 60042
  • Metrekare 1260 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
75 000 € 40 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 32856
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
65 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 55866
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği