Satılık - Müstakil ev 240 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
270 000 €
1125 €/m²
Property 7972 photo 1
Property 7972 photo 2
Property 7972 photo 3
Property 7972 photo 4
Property 7972 photo 5
Property 7972 photo 6
Property 7972 photo 7
Property 7972 photo 8
  • Nesne kodu 7972
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 240 m²
  • Arazi büyüklüğü 3000 m²
  • Bölge Pieria
  • Location Pieria (idari bölge) (Makedonya)
  • Oda sayısı 6

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 4500 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Hizmetler

  • Garaj

Açıklama

Pieria’da satılık 240 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, bahçe, çim, garaj, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 916 €/m²
  • Nesne kodu 34732
  • Metrekare 382 m²
  • Rooms 10
Satılık
220 000 € 1692 €/m²
  • Nesne kodu 38726
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 3
Satılık
240 000 € 750 €/m²
  • Nesne kodu 38949
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 4
Satılık
390 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 39119
  • Metrekare 182 m²
  • Rooms 6
Satılık
300 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 39973
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
220 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 41957
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 4
Satılık
330 000 € 2088 €/m²
  • Nesne kodu 43133
  • Metrekare 158 m²
  • Rooms 5
Satılık
220 000 € 890 €/m²
  • Nesne kodu 43939
  • Metrekare 247 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği