Satılan
41 000 €
1000 €/m²
Property 7451 photo 1
Property 7451 photo 2
Property 7451 photo 3
Property 7451 photo 4
Property 7451 photo 5
Property 7451 photo 6
Property 7451 photo 7
Property 7451 photo 8
Property 7451 photo 9
Property 7451 photo 10
Property 7451 photo 11

Ayrıntılar

  • Karlılık: 4,94%
  • Yapım Yılı: 2010
  • Oda sayısı: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

Selanik’te satılık 41 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
40 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 52990
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
50 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 62502
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
46 000 € 1314 €/m²
  • Nesne kodu 64911
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 1
Önerilen Satılık
43 000 € 796 €/m²
  • Nesne kodu 65931
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
55 000 € 1222 €/m²
  • Nesne kodu 65978
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
60 000 € 659 €/m²
  • Nesne kodu 66064
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
60 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 66159
  • Metrekare 24 m²
  • Rooms 1
Satılık
60 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 66160
  • Metrekare 24 m²
  • Rooms 1

Bülten aboneliği