Property 66160 photo 1
Property 66160 photo 2
Property 66160 photo 3
Property 66160 photo 4
Property 66160 photo 5
Property 66160 photo 6

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 1971
  • Yenileme yılı: 2026
  • Oda sayısı: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Hizmetler

  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 24 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Yatırım Satılık
73 000 € 1825 €/m²
  • Nesne kodu 49389
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
73 000 € 1825 €/m²
  • Nesne kodu 62458
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
75 000 € 2272 €/m²
  • Nesne kodu 64282
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 2
Satılık
76 000 € 2171 €/m²
  • Nesne kodu 64440
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 1
Satılık
72 000 € 2057 €/m²
  • Nesne kodu 64703
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
72 000 € 2057 €/m²
  • Nesne kodu 64770
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 1
Satılık
70 000 € 2413 €/m²
  • Nesne kodu 65528
  • Metrekare 29 m²
  • Rooms 2
Satılık
75 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 65700
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
75 000 € 641 €/m²
  • Nesne kodu 65856
  • Metrekare 117 m²
  • Rooms 2
Satılık
75 000 € 2083 €/m²
  • Nesne kodu 66113
  • Metrekare 36 m²
  • Rooms 1

Bülten aboneliği