Property 66159 photo 1
Property 66159 photo 2
Property 66159 photo 3
Property 66159 photo 4
Property 66159 photo 5
Property 66159 photo 6

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 1971
  • Yenileme yılı: 2026
  • Oda sayısı: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Hizmetler

  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 24 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 1272 €/m²
  • Nesne kodu 64565
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Yatırım Satılık
68 000 € 3400 €/m²
  • Nesne kodu 64669
  • Metrekare 20 m²
  • Rooms 1
Satılık
72 000 € 2057 €/m²
  • Nesne kodu 64703
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 2
Satılık
79 000 € 1128 €/m²
  • Nesne kodu 64765
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
72 000 € 2057 €/m²
  • Nesne kodu 64770
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 1
Satılık
68 000 € 1172 €/m²
  • Nesne kodu 64962
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 3
Satılık
68 000 € 2344 €/m²
  • Nesne kodu 65527
  • Metrekare 29 m²
  • Rooms 2
Satılık
70 000 € 2413 €/m²
  • Nesne kodu 65528
  • Metrekare 29 m²
  • Rooms 2
Satılık
75 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 65700
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
75 000 € 641 €/m²
  • Nesne kodu 65856
  • Metrekare 117 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği