Property 66064 photo 1
Property 66064 photo 2
Property 66064 photo 3
Property 66064 photo 4
Property 66064 photo 5
Property 66064 photo 6
Property 66064 photo 7
Property 66064 photo 8
Property 66064 photo 9
Property 66064 photo 10
Property 66064 photo 11
Property 66064 photo 12

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Energy Class: Enerji Kimlik Belgesi düzenleniyor
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Hizmetler

  • Depo
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Selanik’te satılık 91 metrekare daire. Daire Yarı bodrum katında bulunur, Yarı bodrum katı 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
79 000 € 1128 €/m²
  • Nesne kodu 64765
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 4
Satılık
86 000 € 2606 €/m²
  • Nesne kodu 64767
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
72 000 € 2057 €/m²
  • Nesne kodu 64770
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 1
Satılık
62 000 € 2480 €/m²
  • Nesne kodu 64905
  • Metrekare 25 m²
  • Rooms 1
Satılık
68 000 € 1172 €/m²
  • Nesne kodu 64962
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 3
Satılık
87 000 € 1933 €/m²
  • Nesne kodu 65390
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
68 000 € 2344 €/m²
  • Nesne kodu 65527
  • Metrekare 29 m²
  • Rooms 2
Satılık
70 000 € 2413 €/m²
  • Nesne kodu 65528
  • Metrekare 29 m²
  • Rooms 2
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 65596
  • Metrekare 31 m²
  • Rooms 2
Satılık
89 000 € 1369 €/m²
  • Nesne kodu 65693
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği