195 000 €
4149 €/m²
Property 66134 photo 1
Property 66134 photo 2
Property 66134 photo 3
Property 66134 photo 4
Property 66134 photo 5
Property 66134 photo 6
Property 66134 photo 7
Property 66134 photo 8
Property 66134 photo 9
Property 66134 photo 10

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 5850 m
  • Havaalanına uzaklık: 31 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 47 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

------------------------------------------------------------

Ymittos merkezinde bulunan 47 m² modern daire satılıktır. Hem oturum hem de yatırım için ideal bir seçenektir. Daire, 2025 yapımı yeni bir binanın 1. katında yer almakta olup 1 yatak odası ve 1 banyodan oluşan kullanışlı bir plana sahiptir.

Daire çift cepheli ve oldukça aydınlıktır. Modern özellikleri şunlardır:

  • Bireysel elektrik sistemi ile bağımsız ısıtma
  • Klima
  • Çelik güvenlik kapısı
  • Alüminyum doğramalar
  • Sineklikler
  • Seramik zeminler

B enerji sınıfına sahip olup enerji tasarrufu sağlar.

Avantajlı konumu:

  • Denize 5,85 km
  • Havalimanına 31 km

Marketlere, toplu taşımaya ve temel hizmetlere yakın konumda olan bu daire, sakin ama merkezi bir bölgede modern yaşam arayanlar için mükemmel bir tercihtir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 1914 €/m²
  • Nesne kodu 54756
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 4
Satılık
184 000 € 1672 €/m²
  • Nesne kodu 54850
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
180 000 € 1935 €/m²
  • Nesne kodu 55945
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 4
Satılık
235 000 € 2526 €/m²
  • Nesne kodu 56341
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 4
Satılık
258 000 € 2015 €/m²
  • Nesne kodu 56381
  • Metrekare 128 m²
  • Rooms 4
Satılık
240 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 56501
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 3
Satılık
215 000 € 2905 €/m²
  • Nesne kodu 56511
  • Metrekare 74 m²
  • Rooms 4
Satılık
290 000 € 270 000 € 6750 €/m²
  • Nesne kodu 56522
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
240 000 € 3116 €/m²
  • Nesne kodu 56605
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 220 000 € 2682 €/m²
  • Nesne kodu 56643
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği