270 000 €
4154 €/m²
Property 63932 photo 1
Property 63932 photo 2
Property 63932 photo 3
Property 63932 photo 4
Property 63932 photo 5
Property 63932 photo 6
Property 63932 photo 7
Property 63932 photo 8
Property 63932 photo 9
Property 63932 photo 10
Property 63932 photo 11
Property 63932 photo 12
Property 63932 photo 13
Property 63932 photo 14

Ayrıntılar

  • Kat: -0,5
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 32 km

Hizmetler

  • Uydu TV
  • Çift cam
  • İç merdiven
  • Lüks Ev
  • Golden Visa

Açıklama

Atina’da satılık 65 metrekare daire. Daire Yarı bodrum katında bulunur, Yarı bodrum katı bir banyo mevcuttur. zemin kat salon, bir tuvalet mevcuttur. Semi-first floor bir yatak odası mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
255 000 € 3642 €/m²
  • Nesne kodu 63823
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
310 000 € 7380 €/m²
  • Nesne kodu 63911
  • Metrekare 42 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 4153 €/m²
  • Nesne kodu 63932
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 245 000 € 2552 €/m²
  • Nesne kodu 63981
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3
Satılık
275 000 € 270 000 € 4029 €/m²
  • Nesne kodu 63992
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
385 000 € 3850 €/m²
  • Nesne kodu 64140
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 7777 €/m²
  • Nesne kodu 64277
  • Metrekare 36 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 4629 €/m²
  • Nesne kodu 64504
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
280 000 € 2276 €/m²
  • Nesne kodu 64603
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 4
Satılık
305 000 € 6489 €/m²
  • Nesne kodu 64722
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği