260 000 €
5909 €/m²
Property 66010 photo 1
Property 66010 photo 2
Property 66010 photo 3
Property 66010 photo 4
Property 66010 photo 5
Property 66010 photo 6
Property 66010 photo 7
Property 66010 photo 8
Property 66010 photo 9
Property 66010 photo 10
Property 66010 photo 11
Property 66010 photo 12
Property 66010 photo 13
Property 66010 photo 14
Property 66010 photo 15
Property 66010 photo 16
Property 66010 photo 17

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Kat: 0
  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam
  • Golden Visa

Açıklama

Atina’da satılık 44 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Yenilenmiş Daire 44 m² – Peristeri

Peristeri bölgesinde, metroya sadece 150 metre mesafede bulunan 44 m² zemin kat daire satışa sunulmaktadır.

🏡 🔹 Plan

• 2 yatak odası

• Açık plan salon-mutfak

• Banyo

⚙️ 🔹 Özellikler

• Tamamen yenilenmiş

• Eşyalı

• Beyaz eşyalı

📍 🔹 Konum

• Metroya 150 m

• Şehir merkezine 800 m

Satılık
260 500 € 6353 €/m²
  • Nesne kodu 63008
  • Metrekare 41 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
250 000 € 6944 €/m²
  • Nesne kodu 63009
  • Metrekare 36 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
280 500 € 6841 €/m²
  • Nesne kodu 63011
  • Metrekare 41 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
251 500 € 6986 €/m²
  • Nesne kodu 63013
  • Metrekare 36 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
307 600 € 6990 €/m²
  • Nesne kodu 63014
  • Metrekare 44 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
250 000 € 13157 €/m²
  • Nesne kodu 63015
  • Metrekare 19 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
270 000 € 2872 €/m²
  • Nesne kodu 63021
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 4
Satılık
290 000 € 3918 €/m²
  • Nesne kodu 63032
  • Metrekare 74 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 4814 €/m²
  • Nesne kodu 63053
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
320 000 € 3368 €/m²
  • Nesne kodu 63153
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği